Zpěvák Karel Gott na sobotním vyhlášení jubilejního 50. ročníku ankety Český slavík. (Zdroj: Herminapress.cz ) 1x FOTO

Zlatým slavíkem se již počtyřicáté stal Karel Gott: Tohle dnes vzkazuje svým fanouškům!

Zpěvák Karel Gott (76) se stal včera na slavnostním vyhlášení jubilejního 50. ročníku ankety popularity Český slavík, které se konalo ve Státní opeře Praha, držitelem již čtyřicátého Zlatého slavíka. Zároveň zvítězil i v kategorii Absolutník slavík.

Poprvé po zahájení náročné léčby zhoubného nádorového onemocnění mízních uzlin se Mistr objevil v televizi, a to rovnou v přímém přenosu! Přes riziko, že může ohrozit svou léčbou sníženou imunitu, dorazil na Slavíky. Celá Opera mu aplaudovala vestoje. Gott dnes odpoledne poděkoval na sociální síti svým fanouškům za jejich přízeň a podporu.

"Vážení a milí příznivci, rád bych se s vámi podělil o ty neskutečně silné pocity, které jsem včera prožil při předávání slavíků. Když jsme odjížděli domů, cítil jsem se, jako bych už teď byl vyléčen. Vaše neutuchající přízeň a potlesk přátel a kolegů v sále mě nabily téměř magickou energií, jež mi bude dodávat sílu a víru pro příští období. Jak jsem řekl na pódiu, vaše podpora je pro mne cennou a účinnou infúzí. Ta lékařská mě bude čekat v následujících dnech. Děkuji touto cestou všem za vaše hlasy, za vaši podporu a nádherné vzkazy, které mi stále posíláte. Váš Karel Gott," napsal zpěvák, který se v neděli večer musí vrátit zpátky do nemocnice, neboť ho čeká druhá série chemoterapie, na svých facebookových stránkách.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 11. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.