You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Koukněte se, jak Katy Perry předvedla píseň Roar na turné. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Zlobivá panenka Katy Perry vydává koncertní film The Prismatic World Tour Live

Americká zpěvačka Katy Perry (31) vydá záznam z úspěšného světového turné v podobě koncertního filmu. DVD a Blu-ray s názvem The Prismatic World Tour Live spatří světlo světa předposlední říjnový den.

Katy Perry, vlastním jménem Katheryn Elizabeth Hudson, strávila na cestách celkem osmnáct měsíců, během nichž absolvovala sto padesát jedna koncertů v Evropě, Jižní Americe, Austrálii, na Novém Zélandu, v Asii a Latinské Americe. Tuto koncertní pouť ukončila jen před několika dny, a to 18. října, na Kostarice.

Koncertní nosiče přinesou nejen záznam celé výpravné show, konkrétně z australského Sydney v prosinci 2014, kterou zpěvačka předvedla letos v únoru i v Praze, ale dojde i na půlhodinový bonusový materiál, který bude obsahovat záběry ze zákulisí, zvukových zkoušek i příprav celého turné, včetně vytváření pódia.

Na co se fanoušci mohou těšit, to odhaluje i video se songem I Kissed a Girl, které Katy Perry v souvislosti s pátečním vydáním koncertního filmu zveřejnila. Podívat se na něj můžete zde.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 10. 2015 16:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.