(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Zmatená Kamila Nývltová: Vágner, Vojtko... Nebo někdo třetí?

Vypadá to na nový hvězdný pár! Čerstvě single Kamila Nývltová plánuje s Pepou Vágnerem duet a výlet do Řecka! Sama zpěvačka přiznává, že spolu tráví víc času než kdy dřív. A protože se nedávno rozešla s tanečníkem Tomášem, novému dobrodružství nestojí nic v cestě! 

I když nakonec možná všechno dopadne úplně jinak. Na Facebooku se totiž nyní objevuje podezřele hodně fotek s kolegou Marianem Vojtkem. Na jedné z nich spolu dokonce leží v posteli a Vojtko má rozepnutý poklopec! Koho si nakonec krásná Kamila vybere, je ve hvězdách. Možná se objeví někdo třetí...

„S Pepou Vágnerem se znám od doby, co hraju v muzikálech. Poslední dobou se ale vídáme častěji, protože jsme zkoušeli Draculu a vrátila se Kleopatra. Pepa navrhnul, že by bylo fajn, dát si spolu duet. Ale scházíme se i mimo práci, jsme kamarádi. Plánujeme s partou i výlet do Řecka,“ rozpovídala se Kamila během focení nových promo fotek pro zmiňovaný duet. „Dneska budu skutečně za dámu, abych Pepovi neudělala ostudu,“ smála se Kamila.

S bývalým přítelem Tomášem ale paradoxně poletí na měsíc do New Yorku. „Zůstali jsme kamarádi, nerozešli jsme se ve zlém. Nebyl v tom nikdo třetí, prostě jsme šli každý svou cestou. Dokonce bude i v té partě lidí, která se mnou v létě poletí do New Yorku. Přišlo nám jako hloupost ty drahé letenky stornovat. Budu si tam užívat prázdnin, ale taky trochu pracovat,“ říká Kamila, která ale tím „trochu pracovat“ myslí dost zásadní zvrat ve své kariéře!

„Chystám se navštívit pár nahrávacích studií, setkat se s několika lidmi a hlavně tam budu docházet na soukromé hodiny zpěvu k paní, která učí třeba Rihannu. Takže je pravděpodobné, že se mi v pracovním životě rýsuje něco velkého,“ připouští Kamila. Od podzimu se chystá rozjet projekt „nová Kamila Nývltová“ a souvisí s tím také nové album plné vlastní tvorby.   

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

13. 6. 2015 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.