Superchlapi (Zdroj: TV Prima ) 14x FOTO

Změna je život! Interaktivní reality show Superchlapi začíná!

Nová reality show Superchlapi, krerou bude uvádět TV Prima, přináší adrenalin, emoce, zábavu, humor i silné lidské příběhy. Obyčejní chlapi, kteří se rozhodli na sobě pořádně zamakat a změnit tak svůj dosavadní život. Ženy budou žasnout a muži najdou inspiraci pro svůj život.

Ze stovek přihlášených odvážlivců vzešlo 8 statečných mužů. Všechny čeká pořádná dřina a několikaměsíční tvrdý trénink, aby zvládli náročný triatlonový závod (1,9 km plavání, 90 km na kole, 21 km běhu). Rozhodně jim pomůže vedení zkušeného trenéra Jana Vaňka, který se věnuje české triatlonové špičce.

Těšit se můžete na policistu Jakuba, kterého přihlásila manželka; charismatického Francouze Davida, žijícího v Česku; upovídaného Petra – soutěžícího, známého již ze soutěže Hledá se táta a máma; vyhazovače Martina, který je se dvěma dětmi na mateřské dovolené; nejstaršího účastníka Jiřího, který se nebojí přijmout takto náročnou výzvu; vlasatého Jaroslava, který sám vychovává dvě děti; záletníka Rudolfa – velkého vtipálka, na kterého ale musí dohlédnout manželka, a Jirku II, pro kterého je, vzhledem k jeho fyzičce, tento závod snad největší výzvou.

Trenér Jan Vaněk k tomu dodává: „ „Hobíci“ jsou většinou bývalí sportovci, kteří sportovali i v jiných sportech než v triatlonu. Jejich trénink se liší v tom, že je třeba hlavně hlídat, aby příprava probíhala adekvátně ke „zbytku“ jejich trénovanosti. Většina z nich si totiž někde přečte, jak trénují světové špičky a snaží se je v jejich tréninku napodobovat. To je vlastně kontraproduktivní pro jejich výkonnostní vzestup a je velmi reálné nebezpečí zranění a hlavně přetrénování. Je naprosto běžné, že takovému potenciálnímu závodníkovi je nutné trénink výrazně snížit, protože je v permanentní únavě.“

Nudit se nebude nikdo! Kdo z nich to dotáhne až do finálového závodu – jednoho z nejtěžších v ČR? 

Sledujte od neděle 1. května ve 21.30 na Primě! 

29. 4. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.