Kristina Kloubková v Karlových Varech vařila kávu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Změnila moderátorka Kloubková profesi? Koukněte, na co přesedlala!

Ruku k dílu přiložila na festivalu v Karlových Varech moderátorka Kristina Kloubková (38), která přišla do jednoho stánku vařit kávu, samozřejmě že pro dobrou věc, výtěžek šel na charitu.

Kristina se i stala nekorunovanou šéfovou skupiny mezi ostatními celebritami. Má totiž s vařením a prodejem kávy největší zkušenosti.

„Kdysi jsem servírku dělala, jako to dělá asi každá holka o prázdninách. Ale přístroje se mění, jsou lepší a lepší. Lidi jsou legrační, chtějí kávu a podpis, to je fajn. Asi mají radost, že vidí naživo někoho, koho znají z televize,“ svěřila se Kristina během frmolu, který nastal v momentě, kdy se krásky ve stánku objevily.

Jak ohodnotila práci své pracovní "modelkovské" grupy ve složení Andrea Kabická, Aneta Vignerová, Lucie Křížková a Veronika Kašáková?

„Zatím neudělaly žádnou chybu, jen občas jim přeteče mléko. To se začátečníkům stává,“ ohodnotila je vcelku pochvalně Kloubková, přestože Lucie Křížková si stěžovala, že kávovar má moc páček. 

Zájemci o kávu se dokonce tlačili ve frontě. Je vidět, že o kafíčko od půvabných prodavaček byl zájem. Asi to opravdu děvčata nedělala špatně.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 7. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.