Zpěvák Matěj Ruppert shodil patku a šel na hodně krátko. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Známý zpěvák se změnil v drsňáka: Ruka v gypsu a holá hlava

Šoumen a zpěvák kapely Monkey Business Matěj Ruppert (37) je (téměř) k nepoznání. Na tiskovou konferenci k šestnáctému ročníku Sázavafestu, který proběhne od 4. – 6. srpna ve Světlé nad Sázavou a kde bude vystupovat spolu se svou domovskou kapelou Monkey Business, dorazil s novým zástřihem na hlavě a také slušivou ortézou. Prostě, změnil dost zásadně image.

„No, zásadně zas tak úplně ne, ale lehce a decentně. Ono to má co do činění s naším nedávným videoklipem, kde jsem měl, jak potom okomentovala moje žena, na hlavě přehazovačku a s tímhle účesem se mnou prý nepůjde ani na nákup. Takže klip s přehazovačkou jsme natočili a hned druhý den jsem tu nádheru shodil. A dost zásadně a zbylo z ní tohle co mi teď raší tam nahoře. Je to praktické na jarní a letní dny. Třeba předevčírem bylo teplo, takže paráda, dneska je to horší a trochu se klepu, ovšem nějaký čas tenhle účes zachovám,“ vysvětlil Matěj.

O poraněné ručce se naopak bavit moc nechtěl. Jen prozradil, že dojel na svou nešikovnost, kůstka nevydržela, praskla a bylo vymalováno. Teď už se prý vesele hojí a zanedlouho ortéza zmizí.

„Na zmíněný Sázavafest už budu plně a absolutně fit. Tenhle fesťák je moje srdeční záležitost a s kapelou na něm hrajeme hrozně rádi. Tedy já osobně, ale kluci určitě také. My jsme hráli už na prvním ročníku, a když to jde, přijmeme vždycky pozvání s chutí. Já mám hrozně rád řeku Sázavu a v její blízkosti jsem strávil skoro celé dětství. Byly to skvělé časy. A tam jsem také tak trochu přičichnul k muzice při zdejších koncertech. Prostě mám to tam rád a s povděkem kvituji i to, že Sázavafest je vždycky profesionálně zvládnutý se skvělým zázemím pro diváky i účinkující. No, paráda, už se těším,“ dodal Matěj Ruppert.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 2. 2016 08:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.