Popularita Hynka Čermáka stoupá, přispěla k tomu i hlavní role ve filmu Gangster Ka. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Znechucený Hynek Čermák ještě pořád nevydýchal roli gangstera: Co k tomu řekl?

Ačkoli herec Hynek Čermák (42) působí jako drsňák, roli gangstera Radima Kraviece čili bosse Káčka z filmu Gangster Ka v sobě nosí pořád.

„Gangstera Ka jsme natočili už před nějakým časem. Zabýval jsem se jím pět měsíců a ještě dnes cítím beznaděj. Zůstalo to ve mně a pořád jsem plný toho hnusu, co se dělo a děje. Ten můj filmový Kraviec je gangster se vším všudy, pan Krejčíř, o kterém ten film v podstatě je, je milý, hodný člověk, kamarád politiků. Žít v takovém člověku bylo pro mě hodně nechutné. Zlo se tu tváří jako dobro, přetvařuje se, bohužel je to realita. Ve světě vítězí svinstvo a vítězilo skoro vždycky. Zatím nevidím žádné východisko, snad jen víra v dobro, víra v lásku jsou jediné možnosti, které nás mohou z marasmu vyvést,“ svěřil se Čermák.

Podobně to vnímá i jeho filmová manželka Sandra, kterou ztvárnila Vlastina Svátková (33). „Já to vidím stejně. Samozřejmě tu Krejčířovu kauzu sleduji, když se objeví zprávy, že ho chtějí pustit nebo mu někdo do vězení propašoval peníze či mobil, běhá mi mráz po zádech. Myslím si, že by ten člověk měl být potrestán, jak si zaslouží. Já jsem hrála Kraviecovu manželku a myslím si, že nebyla ani naivní, ani vypočítavá. Ten člověk má charisma, a to, jaký je, ve skutečnosti poznáte časem. Zamilovala se, až pak začala procitat. Byla to manželka a současně i vězeň,“ uvedla herečka.

Oba představitele jsme zastihli v knihkupectví v centru Prahy, kde spolu s Alexejem Pyškem, který si ve filmu zahrál šéfa podsvětí, a spoluautorem scénáře Jaroslavem Kmentou pokřtili publikaci Gangster Ka, Afričan – Film vs. Realita.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 11. 2015 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.