(Zdroj: Herminapress.cz ) 31x FOTO

Zonyga pozval na stou reprízu potomky!

Stou reprízu úspěšného muzikálu Gabriely Osvaldové a Ondřeje Soukupa Mauglí oslavilo včera Divadlo Kalich. A nebyla to party jen tak obyčejná. Jelikož se jednalo o „zvířecí“ příběh dostavili se na děkovačku i potomci jednoho z hlavních protagonistů, medvěda Balů, alias Jiřího Zonygy, osmiměsíční medvíďata Hugo a Bára.

„Pozval jsem je, pravda, a jak všichni viděli, byla obě medvíďata spokojena. Člověk musí dělat svým potomkům radost a jsem rád, že jak Hugo, tak i Bára našli v našem souboru řadu nových přátel,“ uvedl Jiří Zonyga. Podobné nadšení ovšem nesdílel Jiří Korn, který v muzikálu hraje pantera Baghíru.

,,Jsou to přeci jen šelmy, takže jsem se s nimi já osobně moc nekamarádil.Nikdy nevíte, co takové zvíře udělá, takže jsem se raději držel stranou. Byli sice roztomilí, ale respekt jsem z nich měl,“ přiznal Korn. Autor hudby, Ondřej Soukup, si naopak s chlupáči padl do oka téměř okamžitě. Sice si do jejich blízkosti netroufl vzít svůj doprovod, dceru Rebeku, ale na jevišti po děkovačce dokazoval, že zvířena mu není cizí. A co po Mauglím chystá dál?

„Myšlenku už máme. Gábina Osvaldová píše scénář a já dodám hudební doprovod, co a o čem by to mělo být, ale na mě nechtějte, abych prozradil. Je to zatím ve fázi příprav a zatím si to necháme pro sebe,“ s trochou tajemna uvedl Soukup a věnoval se znovu svým novým přátelům.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

17. 9. 2014 00:10 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.