(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Zora Jandová - dopoledne strávila u zubaře, večer v Obecním domě

Že není trhání zubu moudrosti žádnou procházkou růžovým sadem ví skoro každý. Včera se o tom přesvědčila na vlastní kůži, nebo spíše ústa, i herečka a zpěvačka Zora Jandová. Dopoledne šla osmička ven a večer už byla v Obecním domě, kde spolu s dcerou a manželem Zdeňkem Mertou vystoupili na charitativním koncertu Nadačního fondu Slunce pro všechny. A sklidili potlesk.

Jednou z hvězd večera byla Kateřina Brožová. Ta má sice v Divadle na Vinohradech zkoušky nové současné hry Nevzdávej to, ale prý si musela udělat čas a odskočit si na koncert, aby podpořila dobrou věc a jako jedna z patronek Nadačního fondu i návštěvníkům akce zazpívala

. „To by nešlo se omluvit. Je to sice trošku honička stíhat večerní zkoušku, pak přijet sem, zazpívat si s fantastickým orchestrem pod taktovkou Kryštofa Marka a za pár minut se hned zase vrátit na Vinohrady, ale jak divadlo, tak tahle charita jsou moje srdeční záležitosti, takže nebylo, co řešit,“ vysvětlila Brožová a k písničce Lásko má já stůňu, přidala ještě píseň Ave Maria.

Jednou z nejaktivnějších patronek Nadačního fondu Slunce pro všechny byla a je Radka Fišarová. „Já s fondem spolupracuji vlastně od počátků své pěvecké kariéry, nebudu to počítat, ale je to už hodně dlouho. Navštěvuji děti i zařízení pro dospělé a ráda se účastním i podobných charitativních akcí jako je ta dnešní. Neberu to rozhodně jako povinnost, naopak,“ uvedla Fišarová, kromě níž se na pódiu představili i další patroni a kamarádi Nadace mj. Petr Macháček, Dáša Zázvůrková, Tomáš Savka, Lucie Silkenová, Jitka Molavcová nebo Leona Machálková.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

7. 5. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.