(Zdroj: Instagram ) 4x FOTO

Zorka Hejdová se dočkala od svého Míry obrovského překvapení! Jak slavili pětileté výročí svatby?

Luxusním výletem do neznáma oslavila pětileté výročí svatby moderátorská dvojice Zorka Hejdová a Míra Hejda. Přestože moderátor slíbil, že si v ten slavný den na sociální sítě ani nevzpomene, nedalo mu to a pustil mezi lidi něco málo fotek.

„Dnešek si chci hlavně užít, takže nebudu žít instáčem, ale video uvidíte, to slibuju. Je to neskutečný zážitek. Krásné výročí lásko, i když nevíš, kam letíme,“ tajil cíl cesty "pětiletý" novomanžel.

Příprava na cestu probíhala za přísně tajných podmínek. „Měl jsem takový velký sen a dnes jsem ho prožil naživo! Nakonec i s přáteli, co také mají výročí. Ženám jsme řekli, že máme plán na výlet, ať si jen zabalí,  takže čekali víkend v ČR. Jenže pak to přišlo! Sledovat reakce na tohle překvapení byl životní zážitek!“

O Hejdovi je známo, že mu konspirace není cizí. Před lety strávil tři hodiny v televizním studiu Snídaně s Novou zavřený v obrovské krabici, aby poté konsternovanou a dojatou moderátorku Zorku Kepkovou požádal o ruku v přímém přenosu. Svatba se pak konala, opět ve vší tajnosti, víc jak rok poté, 16. června 2015.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

19. 6. 2018 07:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.