You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 8x FOTO VIDEO

Zpěvačka Beego se vrací na scénu se singlem Jediná, ke kterému natočila i videoklip. Křest proběhne už ve čtvrtek v La Loce

Zpěvačka Beego, ex-frontmanka punk-rockové kapely Dirty Blondes, oznamuje svůj návrat na hudební scénu jako sólová zpěvačka a představuje svůj první singl Jediná. Hudební výraz nové tvorby staví na moderním popu s tanečním výrazem i dávkou kytar a slovenských textech. Singl, který otextovala slovenská zpěvačka Mirka Miškechová, vznikl v produkci agentury WiseMusic pod dohledem Jana Steinsdörfera (Chinaski) a Tomáše Laciny (Ewa Farna). O videoklip se postaral Jakub Mahdal alias Mahdies.  

Beego se díky svému působení v Dirty Blondes zapsala na českou scénu jako jedna z nejenergičtějších a nejvýraznějších zpěvaček. Po své pauze nastupuje se stejnou živelnou energií, sex-appealem a dravostí. Srdce rebelky jí zůstalo a novým singlem to jen podtrhuje. A nezastaví ji dokonce ani mateřství. „Otěhotněla jsem v době, kdy jsem pracovala na novém singlu, těhotenství mě ovšem nezastavilo. Rozhodla jsem se, že všechny emoce využiji na tvorbu něčeho krásného. Videoklip jsme točili, když jsem byla v osmém měsíci, bylo to náročné, ale stálo to za to,“ tvrdí zpěvačka Beego a dodává:  „Natáčení trvalo skoro dvanáct hodin. Měla jsem tam ale výborný štáb, který se o mě staral, dvě šikovné tanečnice a pak hlavně herce z Nového Mexika, kterého jsem si tam vybrala sama."

Natáčení videoklipu předcházelo focení promo fotek a už tehdy zpěvačka nosila prcka v bříšku. "Byla jsem ve čtvrtém měsíci, takže jsem jen upozornila stylistku, aby s tím počítala a nebrala mi žádné XS, jak byla u mě zvyklá. Kamila Vodochodská je jedna z předních českých stylistek, a také mojí stylistkou od začátku. A je také mamina, takže se na to dokonale připravila," prozradila muzikantka.

Videoklip i text singlu Jediná poukazuje na jedinečnost ženy. Proto také vyšel 8. března na Mezinárodní den žen. „Chtěla bych, aby si ženy uvědomily, že jsou jedinečné a nebály se věřit samy v sebe,“ vzkazuje Beego.    

„Za mě se píseň Jediná podařila. Je energická, jednoduchá, rebelská. Zůstaly v ní prvky kytar, ale hudba je taneční. Hudbu beru jako názor, poselství, pokušení otvírat různé komnaty, možnost, jak něco změnit. Vždy mě fascinovalo, že hudba může léčit, motivovat a dobít baterky,“ říká Beego s tím, že ohlasy jsou hlavně pozitivní a už teď pracuje na další písni, o které si fanoušci jistě brzy dozví na Facebooku a Instagramu.  

Novinka Jediná zazní poprvé live 15. března 2018 v rámci pravidelného večera Prague Open Mic Hosted By Beego v La Loca Music Bar and Lounge. Zároveň zde proběhne křest videoklipu.  
 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

13. 3. 2018 18:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.