(Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Zpěvačka Dáša Zázvůrková vede u manželky Mira Žbirky. Slavný Meky je až druhý

Zpěvák Miro Žbirka chyběl na křtu nového alba Mirákl 9 zpěvačky a herečky Dáši Zázvůrkové. V klubu Lávka kmotra alba omluvila jeho žena Kateřina Žbirková, jejíž nové vydavatelství Dáše cédéčko uvedlo mezi posluchače. 

 „Meky marodil, už je mu sice lépe, ale lékaři mu ještě nedoporučují chodit do společnosti. Tak jsem tady také tak trochu za něj. Věděli jsme, že Dáša má sen, který jsme jí pomohli splnit. Tak se stalo, že jsem jako první nevydala CD svého manžela, ale cédéčko Dáši Zázvůrkové,“ smála se Kateřina Žbirková.

Nové album Dáši Zázvůrkové Mirákl 9 se nese ve znamení devítek. Je to zpěvačky oblíbené číslo, narodila se 9., na albu je 9 songů, album vydává po 9 letech a název odkazuje na 9 veslařů, kteří šli za svým snem a dokázali vyhrát na berlínské olympiádě v roce 1936 zlatou medaili.

 „Loni touto dobou jsme se potkali s Katkou Žbirkovou (vydavatelkou) a producentem Honzou Horáčkem a domluvili se na spolupráci na naší desce. V srpnu mi Honza poslal první aranž mojí písničky “Co řekne žena ženě” a já jsem okamžitě pochopila, že to je ta správná cesta. Když najdete člověka, se kterým si rozumíte profesně i lidsky, je to pak “mirákl” a v našem případě Mirákl 9,” vypráví Dáša Zázvůrková.

Text písničky, “Na city rejžák”, pro Dášu napsala Vanda Hybnerová a na desce zazní jejich společný duet. Herečka natáčení písničky popsala s humorem sobě vlastním: „Natáčení probíhalo následovně: autem se propletete v horkém létě centrem Prahy, Dáša vás po telefonu navede do zapadlé uličky za Národním divadlem, pak řeknete pár slov na mikrofon, oni řeknou super a zase jedete domů,“ usmívala se Vanda Hybnerová a spolu s Jitkou Sedláčkovou, Kateřinou Kairou Hrachovcovou -kolegyněmi z představení Můžem i s mužem- desku Dáši Zázvůrkové pokřtily.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

11. 9. 2019 09:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.