(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Zpěvačka Elis: A dost! Konec večerním přežíračkám!

Mladá zpěvačka Eliška Mrázová, která si říká Elis, je holka krev a mlíko. Přesto toho začíná mít dost . Nechce být pověstná svojí statnou postavou a proto se rozhodla pár kilo shodit.

Elis chce být známá jako zpěvačka a ne jako ta, s tím velkým zadkem nebo nohama jako sloupy. Hledala tedy cestu, jak se přebytečných kil zbavit.

„To, že jsme přibrala, byl impuls ke změně stravování. Dříve jsem si užívala rychlovky, taková ta fastfoodová jídla, protože jsem nestíhala jíst. Snažím se to změnit. Ale pozor, ne žádné hladovky. To není cesta. Cesta je jíst dost a správná jídla,“ vysvětlovala Elis.

Tuky, cukry , bílkoviny jí hlídá výživová poradkyně Lada. Chodí s Elis i nakupovat. Od stánku s pečivem zpěvačku rychle nasměruje spíše ke stánku s rybami a zeleninou.

K redukci kil je potřeba ale taky pohyb, třeba chůze. Jak je na tom zpěvačka? „ Chodit  mě nebaví. Všude jezdím na longboardu, je to pro mě zábavnější způsob dopravy,“ řekla Elis, která sveze i svého psa.

Měnit zajeté koleje není snadné a Elis to dobře ví. Stýská se jí po tom,  co způsobilo i její kila navíc.  „Chybí mi takové ty večerní přežíračky a stýská se mi po sladkém, koláče a další mlsky,“ smála se Elis.

Přesto Elis slaví úspěch. Přímo před fotografem podala důkaz a stoupla na váhu.  Z plánovaných  deseti  má  dole již tři kila. A do natáčení dalšího klipu bude holka jak prut. 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

20. 4. 2015 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.