Elis - Eliška Mrázová, Milan Peroutka ml. (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Zpěvačka Elis slibuje: Až budu mít chlapa, tak ho ukážu!

Mladá zpěvačka Elis - Eliška Mrázová dorazila na zámek Zahrádky u České Lípy, kde zazpívala na benefičním koncertu Noc s hvězdami. Parťáka ji opět dělal syn zesnulého bubeníka z Olympiku Milan Peroutka ml.

„Přísahám, je to jenom kamarád. My jsme se před tím neviděli půl roku. Milan měl volno, tak jel se mnou. My jsme kamarádi, žádná láska v tom není. Bohužel. Není co tajit. Až budu mít chlapa, tak ho ukážu, nebudu ho schovávat,“ smála se Elis, která zároveň na podiu oslavila 22. narozeniny. Jako dárek dostala velikou bonboniéru, což se nelíbilo jejímu trenérovi z fitka Josefu Kynzlovi.

„Když měl Pepa dovolenou, tak jsem necvičila. Teď už je zpátky a už mě začal zase honit.  Já nevím, kolik jsem dala dolů, počítám asi tak 5 -6 kilo. Nepočítám to, spíš to beru tak, jak se cítím,“ mudrovala před Josefem Eliška. Pohyb jí ostatně není cizí. V minulosti brázdila pražské ulice jedině na longboardu

„No, ten mi ukradli. Pěšky budu chodit do té doby, než si zpíváním vydělám na nový,“ slibovala si Elis. A protože za muzikou jede na podzim do Anglie i Ameriky, na vozítko bude mít jistě brzo vyděláno.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 8. 2016 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.