(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Zpěvačka Eliška Mrázová představila svého miláčka. Seznamte se! Elis teď randí s Adamem

Svoji letošní dovolenou stráví zpěvačka Eliška Mrázová pod žhavým tuniským sluncem. K moři se Elis hodně těší, protože opravdickou dovolču neměla už hodně dlouho.

„Dovolenou, opravdu takovou, abych nic nemusela dělat, jsem už dlouho neměla. Snad tak ještě někdy na škole o prázdninách. Moc se na volno těším,“ přiznala Eliška, která jede do Tunisu v rámci akce V.I.P. Tunisko s českými celebritami. Zasloužené nicnedělání bude trávit třeba s Milanem Drobným, Lindou Finkovou, Sámerem Issou, Marcelou Březinovou či Jiřím Krampolem.

Z celé squadry umělců je jí ale nejmilejší její vlastní doprovod, nová láska, bubeník Adam Vychodil.

„My jsme se ještě nikde spolu moc neukazovali. Tak to bude taková premiéra,“ trošku rozpačitě řekla Eliška a s hrdým úsměvem pokračovala, „ale jednou jsem někde řekla, že až budu mít chlapa, tak ho přiznám. Není tedy na co čekat. Ano, Adam je moje láska a chodíme spolu!“

V Tunisu nabere zpěvačka Elis sílu na další zpívání. Má v plánu vyjet do Ameriky a Velké Británie zpívat a sbírat cenné zkušenosti. U toho ale svého miláčka Adama mít nebude, proto se chtějí v Tunisu, co nejvíce užít.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

18. 4. 2017 07:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.