Lenka Filipová s dcerou Lenny na předávání Výročních cen OSA. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Zpěvačka Filipová překvapila: Čím je pro ni dcera Lenny?

Dcera zpěvačky a kytaristky Lenky Filipové (61), dvacetiletá Lenny, už od počátku, kdy sama vstoupila do hudebního světa, dokazuje, že není jen dalším protekčním dítkem.

Lenny matku dříve doprovázela na jejích koncertech, teď má vlastní fungující kapelu a na hraní s mámou Lenkou tak moc času nezbývá. V létě si to však prý holky vynahradí, čeká je několik společných koncertů na letních festivalech.

"Ale nebudeme jenom pracovat, to zase ne. Pojedeme s celou rodinou na dovolenou. Občas taky vypustíme a jsme zase jenom matka s dcerou," udivila Lenka Filipová zvláštním výrokem. Na pódiu snad jejich rodinné vztahy mizí?

"Když spolu hrajeme, jsme spíše kolegyně. To jsme hodně ponořené do muziky a jsme kolegyně, které si vyměňují energie a zkušenosti. Je to pro nás velmi obohacující. No a doma už pak řešíme úplně jiný věci," vysvětluje Filipová, na jakém principu jejich soužití funguje.

Spolu si vyrazily na předávání 10. výročních cen OSA (Ochranný svaz autorský). Lenny předávala cenu Petru Harazinovi, jenž byl oceněn jako Nejúspěšnější mladý autor populární hudby. Maminka Lenka stála v pozadí a nechala se slyšet, že je tu pouze jako doprovod.

Talentovaná Lenny se věnuje studiu skladby na hudební škole v Londýně a připravuje materiál na debutové album. Momentálně zkouší s kapelou na letní koncerty v Česku, můžeme se prý těšit na nové písničky.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

15. 6. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.