(Zdroj: Herminapress.cz) 8x FOTO

Zpěvačka Iva Marešová svoje míry neprozradila. Zase ale práskla, který kolega z Divadla Broadway ji prohání po Letné

Zpěvačku Ivu Marešovou jsme zastihli v Divadle Broadway na zkoušce muzikálu Muž se železnou maskou, kde právě probíhalo měření na kostýmy. Iva se nyní věnuje zkoušení své nové role a nás samozřejmě zajímalo, jestli stihla vůbec nějakou letní dovolenou. 

„Tento rok je první po dlouhých letech, kdy jsem si udělala volno. Odjela jsem na dovolenou do Itálie s blízkými přáteli a další mé drahé kamarády jsem navštívila na horách a na jejich chalupách tady v Čechách a sbírala jsem byliny, houby a užívala si přírodu se vším, co mi nabídla. V zimě určitě pojedu lyžovat. To dodržuji každý rok, jezdím tam s kolegy z kapely a z divadla,“ svěřila se nám zpěvačka. 

Iva má skvělou postavu, zeptali jsme se, zdali musí řešit diety nebo jí stačí dostatek pohybu.

„Řeším to nárazově a podle nálady, občas mi mé tělo řekne, že cvičit nechce, to je bohužel ta delší část roku, a když mi řekne, že cvičit chce, tak mám úžasného trenéra Marka Lhotského, kolegu z divadla a vynikajícího tanečníka, který mě prohání po Letné a v přírodě, vymýšlí pro mě speciální program a cvičení,  které mě nenudí a baví mě.  Nešetří mě a vidím výsledky. Také jezdím na kole, chodím po horách, nebo jdu běhat. Ty hory mám ze všeho nejraději,“ práskla na sebe Iva. 

Na otázku, co zpěvačka plánuje nového pro své fanoušky, nám odpověděla.

„Stále více koncertuji se svým triem Marešová, Yasinski, Vašíček. Tvoříme a pomalu sbíráme písně na další desku. Též s Precedens pracujeme na novém albu a koncertujeme. Mám v hlavě i v srdci mnoho plánů a tužeb a chci jim nechat prostor, aby se staly,“ dodala závěrem našeho rozhovoru Iva.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

 

 

 

11. 8. 2017 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín