(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Zpěvačka Lenka Filipová se po hlavě vrhá do práce. Co jí čeká o prázdninách?

Šarm, eleganci a dobrou náladu – to vše si „přinesla“ s sebou na tiskovou konferenci k Mezinárodnímu hudebnímu festivalu Český Krumlov zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová. Tahle významná a velice populární událost proběhne od 19. července do 10. srpna a nabídne třiadvacet koncertů.

„Jsem odpočatá a plná elánu. Mám za sebou dovolenou, která byla taková cestovatelská, navštívila jsem například Barcelonu, s dcerou jsme vyrazily do Říma, zaskočila i do Francie, takže jsem si udělala takové prázdniny, protože v době, kdy ostatní vyrážejí za oddychem, já budu pracovat. Ovšem to, co dělám, vyloženě za práci nepovažuji. Je to skloubení úplně všeho toho nejpříjemnějšího, co život nabízí, takže vlastně i můj relax. Prostě a jednoduše, už se zase těším na koncerty a vystoupení,“ prozradila Lenka.

A právě jedno takové, s názvem Lenka – všechny mé podoby - jí čeká prvního srpna v rámci zmíněného českokrumlovského festivalu. „Uskuteční se to v Pivovarské zahradě, tedy pod širým nebem a na to se strašně moc těším. Určitě si i já vychutnám tu atmosféru a věřím, že se mnou i diváci a posluchači. Venku hrát je prostě paráda a mám to ráda. Zahraji své známé hity, úpravy klasických skladeb, kytarové transkripce i aktuální novinky, tedy něco ze své poslední desky Oppidum,“ dodala Lenka Filipová, která se ve zmíněné původně renesanční zahradě představí i se svými hosty a smyčcovým oktetem Brno Strings, které je známo vynikající interpretací komorní hudby. Jak ještě zpěvačka a kytaristka podotkla, účast na festivalu v Českém Krumlově bude její zdejší premiérou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

11. 6. 2019 13:00 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.