Marii Rottrové by její věk hádal málokdo. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Zpěvačka Marie Rottrová nestárne: Podívejte se, jaký má i po sedmdesátce šmrnc

Marie Rottrová (73) může být vzorem nejedné ženě. Usměvavá, štíhlá a odpočatá. Přesně taková byla zpěvačka na kosmetickém veletrhu v pražských Letňanech, kde její snacha Tamara prezentovala své studio na lakování nehtů.

„Když se lakuji bezbarvým lakem, často to stíhám i v letu. Nazuji boty, obléknu kabát a kabelku a lakuji nehty. A těmi barevnými laky já se v poslední době ani nelakuji. To jsou hrozné nervy a nebaví mě to. Na ně chodím ke snaše Tamarce. Teď mi dala tip na kosmetičku, která pracuje zásadně s přírodními věcmi,“ nechala se slyšet Rottrová.

Zpěvačka po létě vypadala odpočatě, i když jak se přiznala, dost času strávila u plotny. To ji ale nevyčerpalo natolik, aby se zároveň nemohla připravovat na podzimní turné koncertů.

„Byli jsme s rodinou v Toskánsku na dva týdny jako každý rok. Potom na chalupě a tam jsem hodně vařila. Snažím se kombinovat českou kuchyni se zdravým jídlem, protože tam s námi byly i nějaké děti. Hodně používám olivový olej,“ prozradila zpěvačka.

„Chystám turné koncertů s úplně novým programem, bude to v říjnu a v listopadu. Zrovna teď máme schůzku s kapelou, uděláme si před sezónou mejdan. A možná jim něco dobrého uvařím,“ ještě dodává.

Je vidět, že dobrá kuchyně a pozitivní přístup k životu je to, co Marušce Rottrové svědčí. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 9. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.