(Zdroj: Herminapress.cz ) 24x FOTO

Zpěvačka Míša Gemrotová prozradila: Kam jí koukal přítel na prvním rande?

Do nově otevřeného fitka BodyBody v pražských Holešovicích zavítala zpěvačka Michaela Gemrotová, která si po náročných zkouškách a představení  Plesu upírů přišla trochu odpočinout a hlavně zpevnit tělo cvičením novou metodou.

„Jsem začátečník, ale po pár lekcích jsem poznala, že cvičení novou metodou EMS přináší výsledky,“ řekla zpěvačka, oblečená do speciální kombinézy. Michaelu cvičení baví a určitě do fitka nemusí chodit kvůli hubnutí.

„Nikdy jsem sice nezjišťovala, kolik za jedno představení zhubnu, ale pokud se správně stravujete, tak k udržení kondičky a váhy stačí zkoušky a představení muzikálu. Ta jsou dost náročná. Ale my herci máme nervy a ty potřebujeme obalovat. A pak přijdou na řadu dortíčky, cpeme se čokoládičkou a pak teda tady máme BodyBody, abychom to všechno shodili,“ usmívala se Míša.

S postavou Míši je spokojený i její přítel, houslista Alexandr Kopka.

„Můj přítel je rád, že jsem drobnější postavy. Ale je pravda, že na jednom z našich prvních rande mi řekl, že sice nechce, aby to vyznělo jako klišé, ale že mám hrozně krásné oči. Takže je vidět, že mi koukal do očí a figura ho ani tak moc nezajímala. Anebo ji už měl dávno nastudovanou,“ se smíchem vyprávěla Michaela  Gemrotová. 

Novou metodu cvičení EMS si přišla vyzkoušet též herečka Kristýna Janáčková, zpěvačka Michaela Nosková a už zkušená cvičenka Leona Machálková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 3. 2017 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.