(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Zpěvačka Míša Nosková přesídlila do Londýna. Co tam dělá?

Zpěvačka Míša Nosková je zdravá jako řípa, k lékařům moc nechodí a špitály obchází obloukem. Přesto byla chvilka, kdy se v nemocnici necítila zrovna nejlépe.

„Já jsem měla vždycky štěstí, že na mne byli doktoři a sestřičky hodní. Ale já jsem akční a nedovedu dlouho ležet a tak hned po operaci slepáku jsem si zašla na záchod. A to mi sestřička fakt tvrdě vyhrožovala, že jestli ještě jednou slezu s postele, vrátím se na operační sál. Měla pravdu, pak už jsem byla hodně hodná,“ smála se Michaela Nosková v zákulisí náchodského divadla, kam přijela zazpívat sestřičkám na soutěž Batist Nej sestřička 2018.

Zpěvačka momentálně pendluje mezi domovem a Londýnem, kde si buduje svoji zahraniční kariéru. „Já nyní žiju v Londýně, mám tam pravidelné vlastní koncerty a nyní mě oslovili a chtějí po mně jednou měsíčně kabaretní šou. Tak teď vymýšlím a tvořím. Tady v Praze budu mít vlastní jazzové koncerty a v podstatě pomalu utíkám od muzikálu k vlastní tvorbě a jazzu,“ nastínila svoji budoucnost Míša Nosková, která nezapomíná, že je hlavně maminkou malé Elišky.   

„Eliška se těší, až přijde chvíle ta správná chvíle a přestěhuje se za mnou do Londýna. Chtěla bych, aby tam chodila do školy,“ svěřila se se svými plány zpěvačka Míša Nosková. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

19. 9. 2018 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.