(Zdroj: Archiv Desítka na desítce ) 11x FOTO

Zpěvačka Monika Bagárová představila ségru. Co na ni práskla?

Nejen do krásy vyrůstá po boku půvabné zpěvačky Moniky Bagárové její sestra Natálie. Talentovaná Natálka totiž nejen zpívá, ale i skvěle tancuje. S Monikou (23) chystá společný hudební projekt a vidět je můžete spolu na jednom pódiu v neděli 8. října v rámci akce Desítka na desítce. Natálka (16) jezdí po soutěžích i tanečních závodech a připravuje vlastní pěvecký projekt. Je si ale vědoma nutnosti zadních vrátek, a tak školu řadí na první místo.

„Jsem teprve v prváku, studuji hotelovku, obor cestovní ruch. Chtěla bych se živit hudbou jako Monika, ale nikam to netlačím, nechávám to plout, mám ještě dost času a škola je teď na prvním místě,“ řekla Natálie. „Nechtěla bych jít jen jedním směrem, baví mne zpěv i tanec, tak pokud by se mi to podařilo zkombinovat, byla by to značka ideál," dodává.

Natálie se již sedm let věnuje tanci, a tak se umí pořádně a dobře hýbat. „V tomto směru je o dost šikovnější. Má poslední vzpomínka na tělocvik ve mne ještě teď budí hrůzu,“ směje se Monika, která měla tělocvik jako maturitní předmět. „Vytáhla jsem si otázku volejbal. Praktická ukázka byla opravdu krizová, ale naštěstí jsem to zachránila teorií, “ dodává. 

Monika vystudovala střední pedagogickou školu. A když si měla vybrat mezi obory hudební výchova a tělocvik, půvabná zpěvačka se zalekla hodin klavíru. „Neumím hrát na klavír moc dobře, a byla by to pořádná dřina se naučit na něj hrát tak, abych si věřila. Jsou to hodiny a hodiny u piana, které jsem promeškala, protože jsem v dětství trávila hodně času jenom zpíváním a vystupováním s taťkovými jazzovými projekty. A jako zpěvačka přeci nemohu propadat z hudebních předmětů. Je tedy jasné, že jsem si zvolila tělocvik. Nesnesla bych, abych dostala čtyřku z hudebky, z tělocviku je to pro mne přijatelnější,“ směje se Monika.

Kilometry a zase kilometry…

V současné době Monika dokončuje nové album, které vychází za měsíc pod názvem Flashback. Čeká jí natáčení klipu v Los Angeles, chystá koncertní turné. Do toho přítel, se kterým se snaží trávit každou volnou chvilku. „Je až šílené, kolik toho člověk najezdí, ale jak jen to jde, trávím čas s Dávidem. Pro mne dojíždění není překážka, jen je to náročné. Konečně, tři hodiny na Slovensko jsou blíž než cesta do New Yorku.“

Sídliště bych nevyměnila... ani za New York. 

Monika je skutečná lokálpatriotka. Do Ameriky ráda zajede na pracovní projekt, ale žít tam, ani omylem. „Miluji svoje rodné sídliště. Já, cítím to tak, že zatím bych jinde asi žít nemohla…“ Tak uvidíme, kam Moniku srdce zavede. Monika se totiž nechala slyšet, že plánují s talentovaným bubeníkem Dávidem Hodekem společné bydlení. Monice se ale z Brna nechce a její lásce se zase nechce do Brna… kde tedy najdou své společné hnízdečko? 

 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 10. 2017 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.