Míša odjíždí do New Yorku. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Zpěvačka Nosková míří za oceán. Je v tom nový chlap?

Zpěvačka Míša Nosková (32) vyráží o víkendu na měsíc do New Yorku. Má čerstvě po rozchodu s fotografem Thomasem, a tak si chce v Americe najít muže, který by jí zařídil povolení k trvalému pobytu. Sňatkem pochopitelně.

„Občas se mi po muži stýská. Ale utěšuju se tím, že teď bude ta hezká fáze, kdy prostě budu chvíli sama. Teď budu chodit randit a žít nočním životem! Potřebuju si najít nějakého týpka z Ameriky,“ poodhalila Nosková svůj plán. „Mou podmínkou je, že si mě musí rychle vzít, abych dostala zelenou kartu a mohla se tam usídlit na trvalo. To je můj plán. Zařizovat si totiž pracovní vízum je totiž strašná pruda,“ dodává se smíchem ve tváři Michaela.

Pak ale zpěvačka uvádí vše na pravou míru a osvětlila, co vlastně za cestou do Spojených států vězí.

„Budu se v Americe zdokonalovat v muzikálovém řemesle. Třeba kvůli muzikálu Mamma Mia, aby mi to v nové sezóně šlo ještě lépe. Už mám všechno zařízené, mám potvrzení už i bydlení. Dcerce Elince se bude stýskat stejně jako mně, ale udělaly jsme prázdninový režim a ona bude u babiček,“ vysvětluje Míša. 

Přejme Míše, aby jí plány vyšly. A když už nenajde žádného movitého Američana, tak ať přijede alespoň nabitá novými vědomostmi.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 7. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.