(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Zpěvačka Sabina Křováková si stojí za svým: Svatba ani miminko není na pořadu dne!

Přestože zpěvačka Sabina Křováková našla štěstí po boku bubeníka Jakuba Šindlera, svatbu a rodinný život tahle rebelka ani v nejmenším neplánuje. "Na to se vůbec necítím, to je v nedohlednu," říká naprosto jasně šestadvacetiletá muzikantka a dodává: "Sama mám co dělat se sebou a občas si připadám ještě jako dítě. Opravdu o tom nepřemýšlím."

Důvodem je především její kapela, v níž hraje právě se svým přítelem. Ta jí zabírá tolik času, že osobní život dala do pozadí. "O kapelu se starám hodně sama. Takže to není o tom, že jenom odzpívám koncert, ale je za tím opravdu spousta práce. Je to taková firmička, o kterou se člověk stará, aby fungovala," přiznala Sabina na představení nového projektu Royal Squad, o který se zasloužil její kamarád, bubeník Tokhi.

Zpěvačka nyní pracuje na novém albu a v zimě natočila také nový singl, který vyjde ještě v dubnu. „Natočili jsme písničku Jako dřív, kterou složil Ondra Ládek neboli Xindl X, s kterým nám nedávno vyšel také duet Věčně nevěrná. Vždycky jsem skládala hudbu sama, ale teď to chci jinak a písničky už nebudou tak rockové, protože jsem cítila, že bych chtěla zjemnit a zpívat víc pro lidi,“ řekla rockerka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

13. 4. 2018 10:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.