Posezení s přáteli uspořádala Šárka Rezková k manželovým nedožitým narozeninám. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Zpěvačka Šárka Rezková vzpomínala na manžela: Jiří Brabec by oslavil 75. narozeniny

Letos v červenci by se dožil pětasedmdesátky. Jeho život bohužel skončil sebevraždou. Skvělý muzikant, skladatel a pianista, zakladatel Country Beatu, Jiří Brabec je už dvanáct let v muzikantském nebi. Na jeho nedožité jubileum, se nezapomnělo díky manželce, zpěvačce Šárce Rezkové (46), a jeho přátelům. Ti přišli uctít jeho památku, zavzpomínat a zazpívat si jeho písničky.

„Víte, neprožili jsme toho spolu mnoho. Zůstal mi po něm syn Dominik a vzpomínky. Občas to u nás byla Itálie, oba jsme měli svou hlavu a své názory, ale čas všechno to, co nebylo dobré, zahladil a teď myslím na společné chvíle ráda. Jirka byl opravdu skvělý muzikant a hudbu měl rád, proto jsem si řekla, že by bylo fajn pozvat jeho kamarády na tuhle párty a vrátit se na chvíli do časů, kdy žil a bavil lidi,“ řekla Šárka Rezková.

Mezi hosty večírku byla řada známých osobností, přišel třeba Pavel Sedláček, Adriena Sobotová, Jaroslav Sypal, Martin France, Marie Pojkarová a také, jak jinak, i současný přítel Rezkové, Mirek, s nímž Šárka žije deset let.

„Chtěla bych, i když trochu se zpožděním, vydat desku s Jirkovými písničkami. Takové retro, kde by byly všechny jeho nejznámější věci, které budou v nových aranžích a nazpívám je já. Vyjít by měla zhruba v první polovině příštího roku a byla bych ráda, kdyby se deska líbila,“ dodala Rezková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 12. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.