(Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Zpěvačka Věra Špinarová je v bezvědomí, leží na JIP a její stav je velmi vážný

Ve středu večer došlo během koncertu paní Věry Špinarové (65) v Čáslavi k jejímu kolapsu. Díky přítomnosti lékařky v sále a bleskovému zásahu záchranářů, jí byla okamžitě poskytnuta první pomoc. Následně po stabilizaci životních funkcí byla paní Věra Špinarová trasportována vrtulníkem do nemocnice v pražském Motole. 
Její stav je v současné době velmi vážný. Je na oddělení JIP, kde je jí poskytnuta naprosto špičková péče. U paní Špinarové nastala původně zástava srdce. Podle informací jejího syna pana Adama Pavlíka, který je v kontaktu s lékaři a maminku navštívil, je její stav zatím opravdu velmi vážný. 
„Maminka je momentálně v bezvědomí, ale věříme, že se ten stav zlepší. Prosíme všechny fanoušky, aby na ni mysleli a drželi jí palce. Opravdu to teď moc potřebuje,” požádal syn a producent Adam Pavlík.
Rodina zároveň prosí média o shovívavost a pochopení s ohledem na stav paní Věry Špinarové. V okamžiku, kdy budou nové informace o jejím zdravotním stavu a bude možné je poskytnout, tak tak učiníme.
Děkujeme za podporu a pochopení.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 3. 2017 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.