(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Zpěvačka Veronika Zelníčková září štěstím. Její kapela bude předskakovat Arakainy!

Zpěvačce Veronice Zelníčkové a celé kapele Anacreon se splnil hudební sen. Ačkoliv v to nedoufali, kapela Arakain v čele s Honzou Toužimským si je vybrali jako předkapelu pro své velkolepé jarní turné ARAKAIN XXXV DOUBLE TOUR, čítající 30 koncertů na 15 místech po celé ČR.

Před několika lety je oslovili, zda by jim nemohli pokřtít album, oni nemohli. Nyní jim budou dělat předkapelu. „Osobně kapelu neznáme. S Honzou Toužimským jsme si asi dvakrát napsali, protože jsme ho chtěli jako kmotra, ale nemohl,“ sdělila Zelníčková, která září štěstím. „Je nám obrovskou ctí, hrát před někým, jako je kapela Arakain a nesmírně si toho vážíme,“ říká Veronika, která přiznává, že rozhodně nenechávají nic na náhodě a zkouší každý den.

„Zkoušíme a promýšlíme celý repertoár, abychom nikoho nenudili. A hlavně aby nás nikdo nevypískal,“ říká Zelníčková, která přiznává, že se s kapelou Anacreon těší nejen na hraní, ale i na celkovou atmosféru v zákulisí. 

Z Anacreonu jsou nadšení i Arakaini a už jenom kvůli tomu, že za posledních 15 let neměli předkapelu se zpěvačkou ženského pohlaví. „Bude to myslím zajímavé zpestření nejen pro nás, ale hlavně pro naše fanoušky. Všichni se na to moc těšíme,“ říká manažer kapely Arakain Petr Kubáň. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 2. 2017 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.