(Zdroj: Archiv Veronika Zelníčková ) 8x FOTO

Zpěvačka Veronika Zelníčková ze skupiny Anacreon má po brutálním napadení oporu ve svém příteli. Chystá se veselka?

Zpěvačka Veronika Zelníčková oslavila se svým přítelem Tomášem již čtvrté výročí od seznámení. A jak se vlastně Veronika s Tomášem dali před čtyřmi roky dohromady?
„Seznámili jsme se, když jsem vyhrála konkurz na zpěvačku do naší kapely, kde Tomáš hraje na klávesy. Během měsíce jsem měla pocit, že takovýho chlapa musím mít. Nejenže je skvělý člověk, ale je to chlap pro život a pro rodinu,“ práskla nám Veronika.

A jak vlastně zamilovaný pár prožil výročí čtyřletého vztahu? „Vyrazili jsme do restaurace ke Zdeňku Pohlreichovi, kde jsme ochutnali jeho speciality, dali si naší oblíbenou Pálavu,“ pochlubila se zpěvačka.

Zpěvačka má za sebou také brutální napadení v loňském roce, na které by nejraději úplně zapomněla. Přítel Tomáš je pro ni obrovskou oporou, stejně jako její rodina. Zeptali jsme se tedy, zdali není již čas na svatbu.

„Já jsem zastánce toho, že chlap musí chtít ženu požádat o ruku sám. Pokud je do toho od přítelkyně tlačen, tak pak může ten vztah na tom shořet! Takže pokud si mě chce Tom někdy vzít, to vám nepovím….ale samozřejmě doufám, že ano,“ dodala závěrem našeho rozhovoru Veronika, kterou nejvíce zaměstnává koncertování s kapelou Anacreon a účinkování v muzikálu Mýdlový princ s hity Václava Neckáře v Divadle Broadway, který již zanedlouho oslaví 300. reprízu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

12. 3. 2018 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.