(Zdroj: Archiv Veronika Vrublová/Monika Polášková ) 10x FOTO

Zpěvačka ze SuperStar Veronika Vrublová se zbláznila do potravinového detektiva!

Mladou zpěvačku Veroniku Vrublovou, která se blýskla ve finálových kolech prestižních  pěveckých soutěží a také povedeným klipem k písni Malá Jenny, byste po půlročním intenzivním tréninku vůbec nepoznali.

Z dospívající dívky s problematickou pletí je tady výstavní sexy kousek takřka bez jediné chyby. Co stojí za takovouto proměnou mladé zpěvačky, že by nový přítel a nová láska? Vůbec ne. Veronika stále usilovně pracuje na své kariéře, skládá nové písně, chystá letní videoklip, ale zcela radikálně změnila své stravovací návyky.

„Za vše může potravinový detektiv,“ říká blonďatá kráska a dodává: „Nemám na mysli žádného chlapa, ale test na intoleranci potravin. Měla jsem velké problémy s pletí a díky testu jsem zjistila, že mému organismu nesvědčí mléko, kukuřice a mouka. Změnila jsem radikálně jídelníček a během dvou měsíců byly vidět zásadní změny. Dokonce jsem se odvážila nafotit i novou kolekci fotografií,“ dodává sebevědomě krásná Veronika. 

To, že jí to na fotkách neskutečně sekne, můžete vidět sami, a to, že jí to zpívá i na podiu, uslyší fanoušci už na nejbližších koncertech doma, ale i na exotickém ostrově Korfu, kam se co nevidět chystá. Kdybychom parafrázovali známé rčení, řekli bychom, že za vším není třeba hledat muže, ale třeba potravinového detektiva.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 3. 2017 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.