You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 4x FOTO VIDEO

Zpěvačky Hana Robinson a Dáša Zázvůrková si vysnily doktora Hanáka z Ordinace. A dostaly ho pod stromeček!

Hvězda seriálu Ordinace v Růžové zahradě Radim Fiala jde z role do role. A vždycky jsou v tom zamotané ženské. Jako v případě zpěvačky, klavíristky a skladatelky Hany Robinson, která napsala krásnou vánoční píseň s názvem Když mám tě vedle sebe, nazpívala ji se šansoniérkou Dášou Zázvůrkovou a do klipu si vysnila na roli osudového muže právě sympaťáka Fialu.

„S Hankou jsme přemýšlely, koho na tu hlavní a zároveň jedinou mužskou roli oslovit. Hanku napadl jednoznačně Radim Fiala. Natáčení probíhalo na Staroměstském náměstí a tady se ukázalo, jak je Radim populární. Zastavovaly ho holky od deseti let až po babičky s vnoučaty a chtěly se s ním vyfotit. Nic nedbaly, že je Radim v práci a lezou nám do záběru. Ale on je takový profík a zlatíčko, že jim tu chvilku na fotku věnoval. Ještě štěstí, že jsme měly na natáčení trpělivý tým v čele s režisérem a kameramanem v jedné osobě Jirkou Divišem a vizážistkou Janou Khalifa,“ popisovala se smíchem pozdvižení na Staromáku Dáša Zázvůrková.

Další záběry se točily v divadle Semafor, které prostor tvůrcům klipu poskytlo opravdu „za hubičku“ a celý klip můžete zhlédnout i na YouTube.

„Hraji v divadle už nějaký ten pátek a hodně si tam pomáháme. Moc Semaforu děkuji, že byli na nás hodní,“ řekla Dáša a věří, že klip s písničkou Hany Robinson se bude líbit.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 12. 2016 07:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.