(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Zpěvačky Marie Křížová a Dáša Zázvůrková makají ve fitku. Svaly jako Rocky mít ale nebudou

Zatím, co se představitelé Rockyho Jan Kříž, Peter Pecha a Kryštof Michal tvrdě připravují na své role boxerů, ženské osazenstvo muzikálu Rocky, který má premiéru 3. března, také nezahálí. Manželka Honzy Kříže Marie, která v muzikálu hraje postavu Joanne a je švagrová Rockyho si fyzickou kondici utužuje ve Fitku Hanky Kynychové společně se svojí kolegyní Dášu Zázvůrkovou, která také hraje v muzikálu Rocky a to roli majitelky zverimexu Glorii.

„Mně sport není vůbec cizí. Nevím, jestli se to o mně ví, já jsem doma na Vltavě. Jak mám volnou chvilku, sednu s kamarádkou do skifu a už čistím hlavu a nabírám fyzičku na lodi,“ prozradila na sebe šansoniérka Dáša Zázvůrková. „Teď ale od vody pořádně táhne, tak jsem ráda, že můžu tělo protáhnout buď na trenažéru v loděnici nebo právě tady, u Hanky ve fitku,“ pochvalovala si zpěvačka, která si v muzikálu Rocky zahraje majitelku zverimexu Glorii. 

„Na konkurz na Rockyho jsem šla s klidnou hlavou. Brala jsem to jako zkušenost. A ejhle, ono to vyšlo! Šansonu zůstanu ale věrná, muzikál beru jako nadstavbu, jako další krůček v kariéře, jako cennou zkušenost“ řekla ještě před cvičením Dáša Zázvůrková a pak už se plně svěřila do rukou Hany Kynychové, která velmi dobře ví, jak funguje ženské tělo a tak se Marie i Dáša při cvičení mohou spolehnout, že jsou v dobrých rukách.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

5. 12. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.