(Zdroj: TV Prima ) 3x FOTO

Zpěvák Daniel Hůlka se po letech zase postavil před kamery! Víte, v jakém seriálu si zahraje?

Zpěváka Daniela Hůlku proslavila před 25 lety přes noc role muzikálového Draculy a doslova v minutě se stal muzikálovou hvězdou. My jsme ho navštívili na střelnici, kde ovšem netrávil svůj volný čas, ale byl tam pracovně. Přijal totiž nabídku na roli v seriálu Modrý kód a právě na střelnici natáčel exteriérové obrazy. My jsme oblíbeného zpěváka navštívili a vyzpovídali.

Dane představte nám roli, jakou si v seriálu zahrajete? „Má postava se jmenuje podle scénáře Jakub, takže hraji Jakuba. Jakub dává na střelnici své přítelkyni Martině první lekci střílení a při té příležitosti si Martina způsobí střelné zranění a tím se dostává na rubavský urgent do péče lékařů. A její manžel však vůbec netuší, že Jakub a Martina udržují vztah. Při natáčení jsem se potkal například se Sabinou Laurinovou, se kterou jsem hrál v muzikálu Baron Prášil nebo právě v pohádce Z pekla štěstí. Modrý kód jsme natáčeli jak v interiérech, tak i v exteriérech, moc jsem si to užil,“ sdělil nám zpěvák.

Jak jste na tom s první pomocí, uměl byste ji poskytnout? „Myslím, že ano. Troufnu si říct, že základy první pomoci ovládám a uměl bych ji poskytnout. Hlavní je v té chvíli zůstat klidný a řídit se případně dalšími pokyny,“ prozradil nám dále.

Jaká zranění máte na svém kontě? „Musím říct, že na svém kontě mám různá zranění, dost mě nedávno potrápila slinivka, musel jsem dlouhou dobu dodržovat přísnou dietu. Také loni jsem si na sebe převrhnul motorku a spálil si část nohy. Slinivka teď naštěstí nezlobí, teď se cítím fajn a zdravý.  A také mám na svém kontě pár zlomenin,“ prásknul nám Daniel.  

Po jak dlouhé době jste se vrátil před kameru a kdo vás do Modrého kódu zlákal?  

„Musím říct, že to bylo po docela dlouhé době. Co se týká natáčení, samozřejmě velmi rád vzpomínám na natáčení pohádky Z pekla štěstí, kterou režíroval Zdeněk Troška. A když mi před časem zavolali z produkce seriálu Modrý kód, že hledají někoho na obsazení epizodní role, vzal jsem si chvíli na rozmyšlenou a konzultoval jsem to se svými nejbližšími. Roli jsem přijal a musím říct, že natáčení bylo moc fajn,“ dozvěděli jsme se závěrem. V Divadle Broadway bylo také přerušeno zkoušení muzikálu Kat Mydlář, který měl mít obnovenou premiéru 2. dubna. Kdy si titulní roli Kata Mydláře Daniel Hůlka zahraje, je zatím ve hvězdách.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

26. 3. 2020 07:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.