(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Zpěvák Davide Mattioli doma pláče! Stýská se mu po italské rodině...

Zpěvák s italskými kořeny David Mattioli je znám svojí dobrou náladou a věčným úsměvem na rtech. Kdo ho zná blíže, ví, že ho jen tak něco nerozhází. Tentokrát je to ale horší. Davide řeší rozchod se svou manželkou, kvůli koronavirové nákaze nemůže pracovat a ke všemu ještě přibyla obava o svou italskou rodinu v rodném městě Fano.

„Je to v pr…,“ jadrnou češtinou shrnul situaci Davide a pokračoval: „Mám starost o maminku. Je jí 75 let a je doma úplně sama. Bratr jí jednou týdně nakoupí, položí nákup za dveře a musí jít pryč. Jsem s nimi denně ve spojení přes skype, ale chybí tam to objetí a společně strávené chvíle. Vždycky, když s maminkou domluvím, pláču. Mám pocit, že se do Itálie hodně dlouho nepodívám.“

V domě v jihočeském Záblatí zůstal Davide Mattioli sám. Odříznutý od světa. Manželka Lenka se synem Sebastianem se ze společného domu odstěhovala, vystoupení jsou zrušená. Nebudou se konat ani dubnové koncerty s legendárním italským zpěvákem Drupim. „Jsem živnostník, pracovat potřebuji. Sice nějaké peníze našetřené mám, ale ty se rychle rozkutálí. Platím alimenty na malého Sebíka a na dceru Valentinku a pak další nutné platby. Však to všichni znají. Doufám, že brzy bude líp a vrátíme se k práci,“ popisoval Davide Mattioli svoji situaci.

Pak se ale rozzářil! „Mám radost, moje patnáctiletá dcera Valentina chce jít studovat policejní akademii. Bude z ní policistka, stejně jako jsem byl já. Potatila se,“ smál se bývalý carabiniere Davide Mattioli a těší se, že se časem situace uklidní a on se zase bude věnovat muzice, která ho živí a má ji rád.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

25. 3. 2020 12:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.