Sámer Issa oslavil kulaté třicetiny. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Zpěvák Issa oslavil třicetiny: Budete závidět, až zjistíte, jaký dárek dostal!

Děčínský rodák, zpěvák a tanečník Sámer Issa oslavil třicáté narozeniny. Na vlastní oslavě vystoupil a zazpíval písně od svého oblíbence Michaela Jacskona, čemuž přizpůsobil i svůj vzhled.

„Je pravda, že nikdy v životě jsem nebral svůj věk tak vážně jako teď. Právě tady byla Agáta Prachařová a vynadala mi, že vypadám mladší než ona a že ji to hrozně štve,“ smál se zpěvák, který celý narozeninový koncert odzpíval střízlivý.

„Dostal jsem od sponzorů letenku, takže třiadvacátého letím do Ameriky natáčet novou desku. Letím do Los Angeles a je to producent od Janet Jackson. V Americe jsem ještě nikdy nebyl, ne kvůli financím, ale necítil jsem se na to připravený. Teď ve třiceti už to musí jít,“ věří si Issa.

Na oslavu dorazila i Martina Balogová (36), s níž nazpíval Sámer několik duetů. „Teď budeme se Sámerem něco točit v Americe, potom se rozhodne, jestli udělám i něco sólového,“ prozradila zpěvačka a kantorka na pražské konzervatoři.

Párty si nenechala ujít ani Sámerova kamarádka Dominika Mesarošová (29), kterou čekají kulaté třicetiny v září. „Je to hrozně dobrý člověk, má dobré srdce a líbí se mi, jaký má vztah ke svým zvířatům,“ říká prsatá modelka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 8. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.