(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Zpěvák Jan Kříž přiznal trable s ženskými proprietami. Co mu manželka Marie zatajila a na co si musel přijít sám?

Muzikálová zpěvačka Marie Křížová vytáhla svého manžela, zpěváka Jana Kříže na nákupy veledůležitých ženských propriet, jako je rtěnka a lesk na rty. Honza neměl, jak už to většinou u tohoto bývá, slovo rozhodující, ale poradní. „Maruška si rtěnku vybrala a já jsem ji schválil. Nemám rád moc syté barvy, protože rtěnka by měla osobnost doplňovat a neměla by být výraznější než ta žena,“ mudroval Jan Kříž za shovívavého úsměvu své krásnější polovičky. Jaký názor má na to ona?

„V divadle jsem zvyklá rtěnku přizpůsobit roli. Ale tady v Esteé Lauder jsem si nechala poradit. Chci, aby mi barva sedla, zvýraznila ústa, zároveň to nebylo násilné a podtrhlo to, co má. A povedlo se,“ spokojeně konstatovala Marie.

V divadle se šminkami oba herci líčí skoro dennodenně. Není tedy divu, že si všímají i kvality divadelních líčidel. „Protože opravdu většinou na sebe napatláme větší množství líčidel a často se přeličujeme i během představení, tak ty masky by měly být co možná nejkvalitnější. Většinou na to divadla víceméně dbají,“ shodl se herecký pár.

Maruška Křížová přiznala, že jakmile má po představení, šminky jdou okamžitě dolů a pleť následně umyje úplně obyčejným mýdlem. V civilním životě se pak líčí velmi sporadicky, ani prý moc rtěnku nepoužívá.

„Já taky ne,“ smál se Honza a pak se rozpovídal, „já se rtěnkou maloval jen v představení Někdo to rád horké. Tam jsem se naučil, jak ji správně používat. Rtěnka mi ale zas tak moc nevadila, mně hodně vadily umělé řasy. Když se blbě nalepily, měl jsem je přes půl oka a pak jsem toho moc neviděl. Musel jsem si také zvyknout na dlouhé vlasy, které jsem naposledy nosil v šestnácti. Jo, a umělá prsa! To jsem si zvykl docela rychle,“ rozesmál se Honza na plné kolo. A přidal ještě jednu záhadu ze světa žen, na kterou ho manželka Marie nepřipravila.

„Co mě ale překvapilo a to jsem do té doby nevěděl, že se dámské páskové střevíčky dají velice lehce obout obráceně. Pravá botka na levou a opačně a ani to není moc poznat. Prý se tomu říká obout na kozu. To jsem zjistil až na jevišti a nezbývalo mi nic jiného, než scénu odtančit s obrácenými botami. Příště jsem si to už ale pohlídal,“ povyprávěl za obecného veselí herec Jan Kříž.

Je tedy vidět, že i chlapi rádi poodhalí ryze dámská tajemství a navíc si s tím užijí ještě hodně legrace. Přesně jako v případě Honzy Kříže a jeho ženy Marušky Křížové.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

21. 4. 2017 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.