(Zdroj: Archiv Cesár Sampson ) 4x FOTO

Zpěvák, který porazil v Eurovizi Mikolase Josefa, vystoupí v Česku

Charismatický rakouský zpěvák Cesár Sampson (36), který se svým hitem Nobody But You obsadil 3. místo a umístil se tak před Mikolasem Josefem na loňské Eurovizi, míří do Prahy. Vystoupí 28. listopadu na předávání cen Czech Social Awards.

Sampson se stal i miláčkem českého publika Eurovize a není se čemu divit. Nejen, že má sametový hlas, ale ještě k tomu je skvělý tanečník a fitness trenér, za sebou má i kariéru modela. V Čechách vystoupí poprvé, a to na show Czech Social Awards, kde v minulosti několikrát vystupoval jeho soupeř Mikolas Josef. Kromě Cesára se na pódiu během večera objeví rostoucí raperská hvězda Amco a vítězka 7. řady Česko Slovensko má talent Nikoleta Šurinová.

Cesár uchvátil publikum Eurovize písní Nobody But You, písní o lásce a o tom, co je v životě skutečně důležité. „Píseň na jednu stranu zachycuje mou duši a můj příběh, a na druhé straně se s ní mohou ztotožnit i posluchači,“ říká o svém R’n’B popovém hitu Cesár.

„Cesár je rytmus, je dítětem lidskosti a hlasem! Cesár žije a dýchá pro hudbu a je citlivý umělec. Ví, jak používat svůj hlas jako zpěvák i jako člověk. Jeho muzikálnost, oddanost jeho tvorbě i holistický přístup k hudbě jsou nakažlivé,“ řekla o Cesárovi Kathrin Zechner, televizní ředitelka rakouské ORF.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

7. 11. 2019 15:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.