Kariéru Martina Chodúra nastartovalo vítězství v pěvecké soutěži SuperStar. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Zpěvák Martin Chodúr: Nový videoklip už jede a teď ještě to miminko!

Mladý zpěvák s úžasným hlasem Martin Chodúr (25), vítěz soutěže SuperStar 2009, neusnul na vavřínech. Nejenže z nenápadného studentíka hudby za tu dobu vyrostl frajer mužský, ale rozšířil i svůj repertoár.

Aktuálně Martin vypustil mezi posluchače zbrusu nový taneční song Better We Dance, který nahrál se slovenským DJ Eddiem Senderem. Natočili k němu i videoklip, v němž se oba prohánějí v nablýskaném mercedesu. Podívat se na něj můžete zde.

Podle webu Týden.cz se písnička zalíbila i Karlu Gottovi (76), který ji zařadil do jednoho z posledních dílů svého rozhlasového pořadu, kdy ji měl uvést takto: „V Martinově repertoáru se objevila píseň, která má všechny atributy k tomu, aby se stala hitem letošního léta.“

Martin Chodúr má obdiv mnoha fanynek, ale tu největší má doma. Je to jeho přítelkyně, manažerka kosmetické firmy Ivona Selníková (41). Ani věkový rozdíl nevadí, aby nespřádali společné plány o rodině

„Vím, že se čas nedá zastavit, proto už několik měsíců na miminku pracujeme. A kdoví, možná budu otec velmi brzy, možná už jsem…,“ prohlásil pro Šíp už před několika měsíci Chodúr a dál na dané téma jen mlžil.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 8. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.