(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Zpěvák nebo hospodský? Davide Mattioli zvládá obojí!

Už přes deset let je jejím pánem, nebo spíše nájemcem, pořádá večírky, stará se hosty, prozpěvuje, kuchtí a obsluhuje a včera si užil další skvělý mejdan. Davide Mattioli propůjčil svůj atraktivní podnik Ristorante Adriatico na křest knihy doc. Bohuslava Hanuše Nastává ráj pekla a spolu s početnými hosty si slavnostní akt dokonale užil. Nejen že si zazpíval s Jindřichem Krausem pecku Nádherná, ale dal nahlédnout třeba Slávku Bourovi do kuchyně, kde se svými „ovečkami“ připravuje italské lahůdky.

„Já jsem na slovo vzatý kuchtík a nedělá mi problémy vytvářet pokrmy lahodící oku i žaludku, ovšem rád se přiučím. A u Davida jsem pochytil grify, které určitě využiji při přípravě laskomin pro své přátele,“nechal se slyšet Boura a otestoval pár připravujících se těstovin.

Jídlo i nápoje byly sice důležitými doplňky večera, ale kniha hrála prim. Moderátorkou aktu se stala Kateřina Kornová, kmotrem atraktivní knížky zase herec a režisér Jaroslav Sypal. „Já jsem si knížku přečetla a moc se mi líbila. Pan docent se věnuje z důvodu své lékařské profese léčebně-alternativním metodám, pravidelně se, mimo jiné, setkává i se sibiřskými šamani, takže je co nového se dozvědět a co si spolu s ním prožít. Je to knížka o divoké přírodě, o dobru a zlu, o poznání jiného světa. Kdo má rád dobrodružství a cesty za poznáním určitě nebude zklamán,“ řekla Kornová, která už má za sebou také jeden „literární“ počin, knížku Žena se špatnou pověstí, ale další dílko prý nechystá. „To opravdu ne. Jednou jsem vstoupila do téhle řeky a stačilo. Teď ani nemám čas na to něco dávat dohromady. Stále hraji divadlo, a když je chvilka volna, ráda jí věnuji relaxování,“ dodala Kateřina Kornová a opět se pustila do moderace vydařeného podvečerního setkání.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

29. 11. 2019 12:15 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.