(Zdroj: YouTube ) 6x FOTO VIDEO

Zpěvák Pavel Callta požádal herečku Sabinu Rojkovou o ruku. Dojemnou chvilku zvěčnil v novém klipu!

Populární zpěvák Pavel Callta vydává další singl s názvem „Ať se stane cokoliv“, který je vlastně pokračováním „Nezapomeň. Pavel Callta si všechny svoje písně píše a skládá sám, na tom si zakládá. O čem nový song vypráví? „Je o čisté lásce a o mojí představě, jaké by to mohlo a možná i mělo být, když se dva bezhlavě milují,“ říká mladý zpěvák.

Inspiroval se svým životem a jedním dlouholetým vztahem, kde zažíval něco podobného, co ve videoklipu můžete vidět. „Se Sabinou Rojkovou, která v mém klipu hraje, jsme dlouholetí přátelé. Je nám spolu dobře, je to skvělá herečka a moc dobře se mi hraje po jejím boku, je to již druhý klip, ve kterém hraje a třeba bude i další,“ dodává Pavel Callta. 

„Bylo to kouzelný, dojemný a ještě hezčí než v představách,“ popisuje herečka Sabina Rojková moment ve videoklipu, kdy ji Pavel Callta požádal o ruku. „Ať se stane cokoliv je písnička s mnoha významy, pro je to především o pravé lásce a partnerovi, se kterým všechno společně zvládnete,“ dodává Rojková.
Videoklip se natáčel v Bedřichově v Jizerských horách, v místě, které má Pavel rád a sám ho pro natáčení klipu zvolil. Pavel Callta slavil v listopadu velký úspěch na svém největším koncertu ve Fóru Karlín, kde zároveň pokřtil svou knihu Moje momenty. Pro své hudební fanoušky chystá i v novém roce mnoho překvapení, koncertů s kapelou i nových songů. 
 
9. 1. 2020 17:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.