(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Zpěvák Petr Kutheil si s přítelkyní užívali romantiku na Matějské. V reálu ale oba tvrdě pracují a chystají nové věci

Zpěvák Petr Kutheil se v poslední době opravdu nezastaví. Poté, co jeho kolega Viktor Dyk utrpěl vážné poranění po něm dočasně přebral některé role v RockOpeře Praha a tak mu moc času na osobní život nezbývá. Přesto si ve svém nabitém diáři našel jedno volné odpoledne, které věnoval své přítelkyni Markétě Šandové. S tou na poslední chvíli vyrazil na Matějskou pouť.

"Leželi jsme doma a koukal jsem jak všichni dávají na Facebook fotky z Matějské, tak jsme se sebrali a jeli jsme taky. Na moc atrakcích jsme nebyli, ale chtěl sem Markétce vystřelit hlavně růži. Do strašidelného domu jsem ji nedostal, i když sem hodně přemlouval. Nakonec jsme byli na atrakci, která se různě točí ve výšce a to mi stačilo. Na cestu zpět jsme si u stánku dali langoše a jeli domů," vyprávěl zpěvák.

Petr nadále zůstává v rockové opeře Vymítač, kromě toho, že se těší na návrat muzikálu Madagaskar, kde hraje náčelníka tučnáků, teď pracuje na prvním vlastním CD, o kterém se rozpovídal na nedávném křtu alba nového projektu Royal Squad. "Strašně jsem to zanedbával a zjistil jsem, že když chce člověk vystupovat sám za sebe a prezentovat se, tak je muzikál dobrý, ale nevydáte ze sebe nějakou energii, kterou chcete předávat. Písničky jsem psal už dřív, ale pro někoho jiného. Teď jsem se rozhodl s producentem dělat to pořádně a třeba se to povede a bude to úspěšný, za co bych byl moc rád," prozradil muzikálový rocker.

"Bude to sólová deska Kutheil a v podstatě z toho hard rocku, který jsem dělal deset let s kapelou Votchi, přejdu, sice do rockové polohy, ale ne tak nadrsno. Písničky budou mít český text, aby se to trochu přeneslo lidem. Pro mě je docela velkým vzorem Stypka, který vyhrál teď Anděly. To je člověk, který zpívá moc hezky a ta muzika má něco do sebe. Hned jak jsem ho slyšel, tak mi to dalo impuls k tomu, abych dělal něco podobného," dodal muzikant, který čerpá inspiraci především ve svém životě.

"Inspiruje mě hodně vztah, předešlé vztahy, to co jsem v životě nezvládl, kde jsem udělal chyby nebo naopak co jsem dokázal. Beru to tak, že z toho udělám takovou retrospektivu toho, co jsem prožil. A teď mi táhne na 37 let, což od té třicítky uteklo hrozně rychle, a řekl jsem si, že jedna z věcí, které bych do té čtyřicítky chtěl stihnout, je moje první sólová deska," vysvětloval zpěvák.

Přestože se jemu i přítelkyni, která jako tanečnice působí v Divadle Radka Brzobohatého nebo v muzikálu Mefisto, profesně daří, přece jen myslí na zadní vrátka. "Se svou přítelkyní dělám hudební pořad pro děti, s kterým bych chtěl jezdit. Takže jsem ve stadiu, kdy si nakupuju aparaturu a dáváme dohromady takový scénář. Vidím to jako takovou naši pojistku, kdyby se nám v showbyznysu nedařilo. Můžeme si pak s přítelkyní jezdit po školkách a dělat dětem radost," řekl Petr Kutheil.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

16. 4. 2018 15:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.