Sámer Issa (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Zpěvák Sámer Issa přidal nové tetování. Kolik kérek už zdobí jeho vymakané tělo?

Nové mužné tetování se nedalo přehlédnout na ruce zpěváka Sámera Issy na premiéře filmu Vetřelec: Covenant v pražském IMAXU. Jeho „sbírku“ kérek doplnil přesný, do detailu vypracovaný motiv růže z dolarové bankovky.

„Už mám asi dvacet různých kérek a tenhle námět jsem nosil hodně dlouho v hlavě. Každé to tetování má pro mne nějaký význam. Proč je to či ono ale lidem nevysvětluji. Je důležité, že to vím já, proč zrovna tahle tetování zdobí moje tělo,“ rozprávěl oblíbený zpěvák. A protože se Sámer rád pochlubí vypracovaným tělem, musí mít i kérky svoji kvalitu.

„Já bych jen tak k někomu nešel. Můj tatér, Marčus Beheryth, je jeden z nejlepších co znám a jinde než v Beheryth tattoo studiu bych se kérovat nenechal. Na to jsem hodně opatrný. Kérku většinou nosíš celý život, tak to přece nemůže být nějaká mazanice,“ smál se Sámer Issa, který i prozradil, jestli bude ve zdobení svého těla pokračovat. 

„No, svoji první kérku jsem měl ve dvaceti a postupně jsem je přidával. Teď si dám na nějakou delší dobu pauzu a potom se uvidí. Ale určitě vím, že tohle tetování nebylo poslední.“

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 5. 2017 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.