(Zdroj: Facebook ) 4x FOTO

Zpěvák Sebastian se do Roxy vrátil se vší parádou! Koho si pozval na podium?

Zpěvák Sebastian se v rámci Rub a líc Tour 2019 vrátil do Prahy. Vystoupil v zaplněném klubu Roxy. 

Kromě již zveřejněných singlů Bestseller a Rub a líc zahrál i duet Dva blázni se zpěvačkou Nelly Řehořovou nebo působivou píseň Milion. Došlo pochopitelně i na oblíbené hity Toulavá, Záchranný bod nebo Až na to přijde. V písničce Náhradní díly na pódiu Sebastiana doplnil Xindl X. Publikum euforicky reagovalo na každý známý tón, se zpěvákem poctivě odzpívalo hned úvodní píseň Rub a líc, která se jako aktuální singl dostala do rádií teprve před několika dny. Své si výborně odehrál i Milan Peroutka se svými Perutěmi. Pražská Roxy zkrátka prožila povedený večer.

Co se koncertů týče, musel Sebastian kvůli vleklým zdravotním problémům vynechat celou podzimní sezónu. "Nahoru dolů ... Tak bych za naší kapelu popsal poslední půl rok. Nebudu lhát ale opravdu nastaly chvíle, kdy jsem si říkal, jestli se to co se děje, neděje právě proto, že moje cesta se má ubírat jiným směrem. Jsem tak trošku dítě štěstěny, dostalo se mi druhé šance, abych všechno začal dělat jinak, než tomu bylo doposud," vypsal na sociální síti ze svých pocitů Sebastian. 

Už v zimě ale s producentem ODDým trávil čas ve studiu a pilně pracoval. A právě novinkami obohatil nový koncertní program. Poprvé ho představil koncem března v Brně, odehrál skvělý koncert v Praze. Minisérii pod hlavičkou Rub a líc Tour 2019 zakončí v pátek 12.4.2019 v libereckých Lidových sadech. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

12. 4. 2019 08:30 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.