Je to už deset let, kdy Vlasta Horváth zvítězil v soutěži Česko hledá SuperStar. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Zpěvák Vlasta Horváth natočil klip k písni Kousek mýho já

Vítěz druhého ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, zpěvák Vlasta Horváth (37) má nový videoklip. Je k písničce Kousek mýho já, jež je na jeho zatím posledním albu To máme znát, které vyšlo minulý rok.

Po hudební stránce jde o výhradně autorskou desku Vlasty Horvátha, které obsahuje songy laděné do pop rocku s bluesovým cítěním.

Videoklip režíroval Allan Šubert (47), natáčelo se ve vile knížete Maxmiliána na zámku Loučeň. V klipu si zahrála modelka Paola Panizza (25), kterou si vybral sám režisér.

„Třetí klip ze svého posledního alba jsem už ani neplánoval. Jenomže písnička Kousek mýho já je pro mě velmi osobní, niterná. Napsal jsem ji v době, kdy se narodila má dcera, a nakonec jsem usoudil, že by si zasloužila videoklip. Myslím si, že díky němu je takříkajíc dotažená do konce a věřím, že se bude lidem líbit,“ řekl Novinkám.cz Vlasta Horváth, pyšný otec dvou dcer, Lindy (3) a Alžběty (1).

Na nový videoklip Vlasty Horvátha k songu Kousek mýho já z jeho třetího alba se můžete podívat tady.

Zpěvák se představí 2. září v Berouně na znovuotevření KD Plzeňka, 12. září pak na festivalu Berounské letorosty a na Roudnickém vinobraní, 19. září v Orlové a 28. září 2015 v Lovosicích na Václavské pouti.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 8. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.