Slováčkovi vyrážejí na vánoční turné. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Zpívá a hraje celá rodina aneb Slováčkovi pojedou na turné! Kde zapomněli Dádu?

Nebyla to až tak příjemná taškařice, ale nakonec to všichni zúčastnění ustáli. Tiskovka k unikátnímu vánočnímu turné Felixe Slováčka (72), Dagmar Patrasové (59) a jejich ratolestí byla spíše striktně informativní než rozdováděná.

Z umělecké rodinky dorazil oba Felixové, senior i junior (32), a dcera Anička (20). Dáda, jak se vcelku dalo očekávat, nikoli.

„Z důvodu pracovního vytížení se omlouvá, a tedy se nezúčastní,“ zaznělo hned na úvod z úst moderátora konference a informace vyvolala spíše shovívavý úsměv než chmury. Po Slováčkových milostných eskapádách byla omluva z údajně pracovních důvodů vcelku pochopitelná.

„Vánoční turné je rozděleno do dvou samostatných vystoupení. Odpolední je určeno pro dětské diváky, s nimiž bude manželka zpívat, hrát si a bavit se, večerní obstarám já se svým Big Bandem, zazpívá i dětský sbor a jako sólisté vystoupí dcera Anna, Felix junior a jazzová zpěvačka Martina Bártová. A hrát se bude swing, pop a samozřejmě koledy. A chtěl bych, aby do večerního bloku přišla i Dáda,“ uvedl Felix Slováček. 

Zda zůstane jen u chtění, se ale uvidí… Vánoční rodinné turné startuje 26. listopadu v Ústí nad Labem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 10. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.