(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Zpívající doktor Ali Amiri: Nezadaný, okukoval starší ženy! Prozradil, že takové ho přitahují!

Před devíti lety se exotický Ali Amiri stal miláčkem českých žen poté, co se probojoval do finále pěvecké soutěže Superstar. Od té doby ale uběhlo hodně času a pár let o Alim ani nebylo slyšet. Teď se objevil coby porotce soutěže Missis Models, tedy soutěže krásy pro ženy nad 35 let. Ali prozradil, že právě vyzrálé ženy ho přitahují.

„Nerozlišuji, jestli se mi víc líbí mladší nebo starší ženy. Líbí se mi ženy, které už něco o životě ví a mají jasno v tom, co chtějí. Pravda je, že to jsou většinou ty starší.“ Ali se nedávno objevil v epizodní roli v seriálu Svatby v Benátkách. Zahrál si žárlivého přítele. Ali by teď prý i žárlil, jen jaksi nemá na koho. Je totiž single. „Jsem žárlivý i v soukromí. Ne tak, že bych dělal nějaké hrozné scény, ale dávám to najevo. Teď zrovna přítelkyni nemám. Je to ve fázi seznamování a asi se zatím nedá žít s jednou přítelkyní,“ míní zpěvák a doktor.

Ali prozradil, co mimo jiné stojí za jeho porotcováním v této soutěži. Je to obor estetické medicíny.„V Superstar jsem byl v posledním ročníku medicíny a té se věnuji stále, teď na vyšší úrovni. Už jsem atestovaný lékař v oboru dermatologie. Po atestaci jsem pracoval v Dubaji, Kuvajtu nebo v Iránu. Vrátil jsem se ale do Čech a na začátku letošního roku jsme otevírali Prague esthetic Clinic. Kliniku managuji a pracuji zde také jako lékař,“ překvapil Ali velkým životním úspěchem.„A tyhle dámy jsou odvážné. Vždycky jsem říkal, že věk je jenom číslo. Padesátka na krku ženám neubírá na jejich kráse. Já se na to dívám také z pohledu člověka, který se věnuje právě estetické medicíně.“

Ze zpěváka a herce je tedy Ali nakonec skutečně lékař. Pověsil tedy Amiri zpívání na hřebík? „Zpívám skoro každý den a taky hraju na kytaru. Už dlouhou dobu skládám písničky, ale bohužel nebyl čas se v tom dál angažovat. Ale teď jsme natočili tři klipy, takže ještě o mě bude slyšet. Chtěl bych i album, ale jsem teď plně zaměstnán klinikou, jsem tam i o víkendech,“ přiznává vytížený Ali. „Nicméně s hudbou se přestat nedá. Někdo maluje, ale že jeho obrazy nevisí v galerii z něj nedělá menšího malíře. Zpívám stále, jen k tomu teď nemám publikum,“ usmívá se Amiri.

Vítězkou soutěže Missis Models se v hotelu Pyramida nakonec stala Jana Kamnaksh, dále Ivana Holubová, a třetí skončila Marie Haišmanová.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

25. 5. 2015 10:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.