(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Zpívající Ital Davide Mattioli měl v den svých narozenin dopravní nehodu. Stáli při něm všichni svatí!

Italský zpěvák Davide Mattioli, který trvale žije a zpívá v Čechách, se v den svých čtyřicátých devátých narozenin (11.5.1968) podruhé narodil! Při přejezdu mezi koncerty měl na silnici nehodu a jak sám tvrdí, nebýt andělíčka strážníčka, Bůh ví, jak by to všechno dopadlo.

„Dnes jsem se narodil ještě jednou. Čtyřicet minut po půlnoci jsem přejížděl z vystoupení v Českých Budějovicích do Brna, kde jsem měl další koncert. Jel jsem v noci, abych se vyhnul dopravní situaci na nechvalně proslulé D1. Mezi Budějovicemi a Táborem. a přesně v 00: 40, tedy v čase, kdy jsem se narodil, mi vletěla na auto srnka. Zůstal jsem sice stát na silnici, ale skulit se někam mimo, tak nevím, nevím, jak by to dopadlo,“ vyprávěl otřesený Davide a dodal, „srna na silnici už nebyla, asi stačila odběhnout někam do pole, ale moje auto má rozbité sklo a nárazník. Ještě teď jsem z toho celý špatný!“ 

Usměvavý Davide Mattioli  je zkušený řidič, vždyť  na koncerty a za svými fanoušky najezdí ročně mnoho kilometrů. Také ale ví, že opatrnosti není nikdy nazbyt. Domů za manželkou Lenkou a synkem Sebastiankem se chce z cest vždy vracet živ a zdráv. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 5. 2017 21:15 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.