Anna K. se po úraze opět dostává do formy. Zranění na obličeji se úspěšně hojí. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Zraněná Anna K.: Žádné domácí násilí, jen nehoda v zákulisí

Po nedávném pádu ze schodů pódia se zpěvačka Anna K. (50) vylízala z otřesu mozku a zůstala jí ošklivá zranění v obličeji. Ale i z těch se zpěvačka pomalu začíná dostávat a vrátila se jí pověstná dobrá nálada.

Dokonce vyrazila na tenisové kurty v pražských Vršovicích podpořit svoji kapelu v tradičním nohejbalovém turnaji. Proti ostrému sluníčku ji chránil rozměrný deštník a zpěvačka fandila o to intenzivněji, že mezi hráči byl také její životní partner Tomáš Vartecký (45).

„Můj kluk hraje, musím ho jít podpořit,“ vysvětlovala hned zkraje Anna K. a bylo vidět, že mezi muzikanty se opět cítí jako ryba ve vodě. Ke svému zdravotnímu stavu se moc vyjadřovat nechtěla.

„Jsem tady, abych fandila, nechci dávat rozhovory. Napište, že mi je dobře,“ usmívala se zpěvačka a zlepšení jejího stavu napovídaly také mizející stroupky a modřinky kolem očí, které schovávala za velikými slunečními brýlemi

Anna K. se již i po vynucené zdravotní přestávce vrátila na letní festivalová pódia a fanoušci se tak mohou těšit opět na její písničky. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 8. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.