Modelka Dominika Mesarošová si zlomila nohu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Zraněná prsatice Mesarošová: O berlích, ale přesto se ujala role kmotry nového klipu!

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Tohle přísloví do slova a do písmene platí na dva z hostů křtu videoklipu Jarka Šimka, Madaleny Joao, Bigbadwolfa a DJ Magixe On the Dance Floor. Modelka Dominika Mesarošová (30) se jako kmotra přibelhala o francouzských holích.

„Stalo se mi to zhruba před měsícem. Prostě zlomila jsem si nohu, ale ne vlastní vinou. Sletěla mi na ni židle a úraz byl na světě. Teď už je to o něco lepší, takže jsem i přes tuhle nepříjemnost prostě musela a samozřejmě i s chutí přišla na Jarkův křest, abych se zhostila role kmotry,“ vysvětlila ortézu a berle Dominika.

Druhým „poznamenaným“ byl zpěvák Martin Maxa (54). Ten sice přišel po svých, ale dlouho po nich zřejmě hopsat nebude.

„Už tři čtvrtě roku chodím s jedním meniskem nadvakrát prasklým a s druhým pochroumaným naštěstí jen jednou. Ovšem vyjde to nastejno. Čeká mě operace obou kolen. Doktorka, když to viděla, tak se podivovala a říkala, že nechápe, že vůbec chodím. A já po té diagnóze taky, ovšem zatím se nehroutím, koncertuji, tak snad to ještě chvíli vydrží. Té kudle se ale určitě v dohledné době nevyhnu,“ informoval Maxa.   

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 10. 2015 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.