You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Na koncertě uslyšíte i tuhle píseň. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Zraněný malíček se zahojil a Ondřej Brzobohatý rozjíždí Symphonicum Tour 2016

V neděli 6. března 2016 startuje Ondřej Brzobohatý svým vyprodaným plzeňským koncertem zcela nevšední sérii vystoupení. Pod názvem Symphonicum Tour 2016 se představí celkem v devíti městech v Čechách a na Slovensku. Ojedinělé spojení Ondřeje Brzobohatého a jeho kapely se symfonickým orchestrem Epoque Orchestra pod taktovkou japonského dirigenta Chuhei Iwasakiho navíc doplní dva speciální hosté – zpěváci Václav Noid Bárta (35) a Peter Cmorik (35).

„Turné se symfonickým orchestrem vychází z mé lásky k velkým produkcím především filmové muziky. Nakonec i na ni dojde, i když ve značně překvapivém hávu,“ dodává Ondřej Brzobohatý, který zároveň poodhaluje i informaci o dlouho připravované koncertní přestávce: „Po Symphonicum Tour přeruším, až na několik málo výjimek, na sedm měsíců veškeré koncertní aktivity a budu se věnovat přípravě svého druhého autorského alba i několika dalším hudebním projektům.” 

Symphonicum Tour 2016, které muselo být z důvodu Ondřejova zlomeného malíčku přesunuto z listopadu 2015 na březen a duben 2016, je ve většině měst již vyprodané. V Praze, Brně a Ostravě byla dokonce přidána i druhá odpolední představení.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 3. 2016 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.