Berenika Kohoutová se s vlastnostmi policistky, kterou hraje, ztotožňuje. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Zrzka Kohoutová se s tím nepáře: Přesvědčte se sami, že umí být ostrá jako břitva!

Mladá herečka Berenika Kohoutová (24) tvrdí, že dokáže být pořádně ostrá. Tuhle svou vlastnost zúročila v roli policistky v novém krimiseriálu Místo zločinu Plzeň. 

„Moje policajtka je trochu jako já. Mám ráda, když postava vychází ze mě a Honza Hřebejk to má také rád, je to přirozené. Takže jsem toho moc nehrála,“ říká Berenika.

„Je průrazná, má svůj smysl pro humor a pohybuje se v mužském kolektivu. Dokáže ty chlapy občas pěkně odpálkovat, když si z ní utahujou. Prostě umí být pěkně ostrá,“ popisovala Berenika postavu, kterou hraje, když dorazila na projekci prvního dílu s maminkou Irenou Obermannovou (53).

Při natáčení se Kohoutová pochopitelně dostávala do akčních situací. „Mířila jsem pistolí, honila vraha po střeše nemocnice v podpatcích, vyšetřovala jsem třeba na biofarmě. Ta farma mě asi bavila nejvíc, pohybovala jsem se v noci mezi zvířaty a bylo to zábavné,“ vzpomínala sympatická zrzka.

O krásné herečky v novém seriálu nouze rozhodně nebude. V roli psycholožky se objeví Zuzana Vejvodová, patoložku hraje Bára Šporclová Kodetová a mafiánku si dokonce střihla modelka Andrea Verešová.

Česká televize začne kriminální seriál Místo zločinu Plzeň vysílat od pondělí 19. října 2015.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 10. 2015 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.